Поредната тежка катастрофа отне човешки живот

Шофьор от Бургас се удари в пикап, след което почина в болницата

по статията работи: iNews.bg | 21.02.2016 | 12:15
Поредната тежка катастрофа отне човешки живот
ОДМВР-Разград

Поредната тежка катастрофа у нас отне поредния човешки живот. Вчера малко около 15:00 ч. километър след Цар Калоян по пътя за Русе челно се удрят два автомобила.

Управлявайки "Рено Клио” със софийска регистрация, 25-годишният П.С. от Бургас, движейки се в посока Разград, губи контрол над автомобила. Колата излиза вдясно от платното, завива рязко вляво и навлиза в лентата за насрещно движение, където се удря в пътуващата в посока Русе "Тойота Хайлукс”, управлявана от 59-годишния Д.Д. от Разград.

Водачът на Реното е откаран с множество наранявания в Разградската болница, където по-късно умира. На двамата шофьори е взета кръвна проба за изследване. По случая е образувано досъдебно производство, съобщават от ОДМВР-Разград.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.