Проверяват пътните знаци в София

Табелите в лошо състояние ще се подменят

по статията работи: Ралица Стоянова | 19.10.2010 | 16:47

По разпореждане на кмета на Столичната община Йорданка Фандъкова от вторник е започнала проверка на състоянието на пътните знаци на територията на общината.

Комисия от дирекцията "Транспортна инфраструктура", Столичния инспекторат, "Пътна полиция", дирекцията "Зелени системи" и Центъра за градска мобилност за един месец трябва да провери състоянието на знаците. Където се налага, ще се почиства растителността около тях.

Пътните табели в лошо състояние ще се подменят, информират от общината.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.