Радев вижда провокация в позицията на Русия

Президентът заяви, че армията се мотивира с много неща

по статията работи: iNews.bg | 04.11.2017 | 15:30

Или е дълбоко непознаване на историята, или е опит за провокация. Не мога да гадая, но мисля, че България имаше адекватна реакция.

Така президентът Румен Радев коментира думите на говорителя на руското външно министерство Мария Захарова, че червената армия е спасила българските евреи.

За вота на недоверие, президентът беше категоричен, че трябва да се питат партиите, защото това е техен инструмент.

Президентът заяви, че армията се мотивира с много неща, най-вече с отношение и поясни, че очаква държавническо отношение към проблемите на хората в нея и тяхната подготовка.

Румен Радев присъства на панихидата по случай Архангелова задушница във Военния мавзолей-костница на загиналите български воини на територията на софийските централни гробища

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.