Слаб трус разклати Благоевградско

Земетресението е било с магнитуд 3 по скалата на Рихтер

по статията работи: Христина Рафаилова | 08.07.2013 | 17:38
Слаб трус разклати Благоевградско
inews.bg/Марио Евстатиев
Повече за:

Слабо земетресение е регистрирано в Благоевградско. Трусът е бил с магнитуд 3 по скалата на Рихтер, съобщават от БАН.

Земетресението е усетено в 14:24 часа, като епицентърът му е бил на 6 км северно от Симитли и на 8 км южно от Благоевград. Дълбочината му е била 2 км.

Няма данни за пострадали и материални щети.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 mitko velev 08.07.2013 | 20:02
Бил е слаб трус. Само хората да не са се изплашили.
3 Нели Георгиева 08.07.2013 | 18:10
Е, все трябва да се случва, дано да са все такива леки.
2 Ема Маринова 08.07.2013 | 17:47
дано не са се уплашили хората.
1 Katrin Velinova 08.07.2013 | 17:47
Важното е че земетресението е било слабо и няма жертви и материални щети

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.