Сливенският обирджия ще лежи 15 години

Това реши Върховният касационен съд

по статията работи: Цанка Донкова | 16.06.2014 | 18:37

Сливенският обирджия Стефан Стефанов ще лежи 15 години. Това реши Върховният касационен съд (ВКС), съобщава Нова телевизия.

Делото стигна до ВКС за втори път, след като беше върнато през октомври 2013 година на Бургаския апелативен съд.

На 23 март 2011 година 27-годишният тогава Стефан Стефанов нахлу в клон на "Инвестбанк" в центъра на Сливен, простреля охранителя Станчо Станев и взе други шестима служители в банката за заложници.

Той пусна поетапно заложниците, като последната задържана жена бе освободена 18 часа след началото на обира.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


2 dancho danchev 16.06.2014 | 18:41
Щом това е решението на съда нямам против, нека обирджията си излежи присъдата..
1 Хубавата Елена 16.06.2014 | 18:41
После излиза милионер .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.