ТИР помете кола на Околовръстното

При инцидента има двама пострадали

по статията работи: Теодора Кокаланова | 10.05.2014 | 11:13  7 Виж всички снимки

ТИР помете лек автомобил в столицата. При инцидента има двама пострадали. Това потвърдиха за iNews от СДВР. 

В 10:28 часа е получен сигнал, че на Околовръстното шосе в София е възникнал инцидент между ТИР и Ford Fiesta. Вследствие на удара са пострадали двама души. Те са откарани с екипи на Спешна помощ в здравно заведение. Все още няма информация за състоянието на ранените. 

На мястото на инцидента има екипи на полицията и Спешна помощ. Движението в района се регулира от органите на реда. Причините за катастрофата се разследват. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


10 Romina Aleksandrova 10.05.2014 | 16:42
Ехе, този с каква скорост се е движил?! Дано да няма тежко пострадали при инцидента.
9 Экатерина Карапетрова 10.05.2014 | 15:16
Тези ТИР-ове не спазнат никакви ограничения, особено пък в населените места и от там има този проблем.
8 ваня иванова 10.05.2014 | 13:48
Дано пострадалите не са в жежко състояние и да се оправят. Много неприятен инцидент отново на пътя.
7 Marusq Laleva 10.05.2014 | 13:44
С тези тирове най-често стават катастрофи, дано хората да не са пострадали сериозно и да се възстановят, а шофьорът на тира да бъде глобен.
6 Lidiq Aprilova 10.05.2014 | 11:46
надявам се хората да се оправят.
5 Thomas Gyirov 10.05.2014 | 11:33
важното е да няма починали хора, другото ще се оправи.
4 Thomas Gyirov 10.05.2014 | 11:25
Ужасно, гадост, дано хората да се оправят.
3 Rosi Marinova 10.05.2014 | 11:24
Ужас наистина,дано никой не е пострадал сериозно.
2 Пламена Недялкова 10.05.2014 | 11:21
Дано да не са пострадали сериозно хората .
1 трендафил въжарски 10.05.2014 | 11:15
ее, стига бе, ужас

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.