ТИР се заби в микробус

Единият от шофьорите е в болница

по статията работи: iNews.bg | 26.05.2014 | 17:57

Тежка катастрофа стана на първокласен път София – Варна, на 5 - 10 км. от Търговище в посока Търговище – Омуртаг.

Инцидентът е станал между ТИР и микробус. Пострадал е един от шофьорите, който е откаран в болница, съобщиха от пресцентъра на областната дирекция на МВР в Търговище. Сигналът е получен в 16.43 часа.

Временно, докато бъдат изтеглени от пътното платно автомобилите, движението ще се осъществява по обходен маршрут.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


5 Никол Георгиева 27.05.2014 | 13:01
Поредният лош инцидент, всеки ден някой някъде се е забил, ранени, загинали, стига вече с това темпо ще се стопим още повече.
4 Пламена Христова 27.05.2014 | 09:50
Много лошо, кой знае колко бързо за карали, дано да се оправят и да не са тежко ранени. Така и не спряха да карат като луди, за къде бързат толкова много?
3 северно сияние 26.05.2014 | 20:06
"Пострадал е един от шофьорите, който е откаран в болница" - дано не е тежко пострадал. лекарите трябва да се погрижат за него
2 мили ванили 26.05.2014 | 19:02
Надявам се да се оправи бързо.
1 Ема Маринова 26.05.2014 | 18:28
Дано спасят човека!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.