Тихо танцува първият сняг...

В цяла България снежинките са навсякъде

по статията работи: Светлозара Кирова | 26.11.2013 | 15:13  10 Виж всички снимки

Да знаете какъв балет се сипе отвъд прозореца днес. Цяло представление, несравнимо дори с Лебедовото езеро на Чайковски. В нито един балетен спектакъл не може да видите толкова много балерини, балетисти, балетмайстори, балетистчета и каквото се сетите още.

Така че, ако не ви е останало време за този тип културно мероприятие, спокойно може да му се насладите от прозореца вкъщи с голяма чаша с топло мляко, мед и канела. Вариант е и от колата, на път за работа, задължително придружено от подходящата музика и непукизъм към километричното задръстване, липсата на метличка за сняг и изнервеният чичко в съседния автомобил, който изкарва раздразнението си с бясно натискане на клаксона.

Най-много да му се появи още един бял косъм. Ето така, по случай Коледните празници.

И тъй като винаги има и трети вариант - нека той да не бъде в офиса пред компютъра, (въпреки че съм почти сигурна, че правите точно това в момента). Хайде да се намираме например пред някоя камина, нека например, сме в някоя вила в планината с големи прозорци, нека например пием чаша хубаво червено вино и последното например ще бъде присъствието на любимия човек или куче или кой каквото си има.

На това се казва хубава балетна постановка!

И за да се потопите още повече в красивата зимна атмосфера в цяла България, разгледайте галерията ни със зимни снимки от цялата страна.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


7 Никол Георгиева 27.11.2013 | 12:59
Тихо се сипе първият сняг, галено щипе бузките пак, а на двора стария пън, снежко затрупа всичко на вън.... :) Помните ли я. :)
6 kaloyan ivanov 27.11.2013 | 07:04
Зимата дойде и навсякъде е снежно, което предизвика ужас у повечето шофьори и хора, тъй като у нас това е символ на ужас и хаос.
5 Krum Palov 26.11.2013 | 16:10
цяла, цяла,ама при мене не вали.
4 dancho danchev 26.11.2013 | 16:04
Не точно навсякъде са снежинките, но карай да е весело..
3 Ivelina Chervenkova 26.11.2013 | 16:01
Много е хубаво и най-накрая заваля, нямах търпение да завали, много обичам снегът и боят със снежни топки и карането на ски.
2 Tina Marina 26.11.2013 | 15:44
"В цяла България снежинките са навсякъде" - скоро снежната покривка ще започне да става много дебела.
1 Митридат Египетски 26.11.2013 | 15:23
не е вярно, при мен не вали

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.