Торнадо в Плевенско

В региона имаше силни бури

по статията работи: Филипа Тодева | 31.05.2013 | 08:55  3 Виж всички снимки
Повече за:

Буреносни облаци, наподобяващи торнадо, надвиснаха над плевенското градче Славяново, предаде Булфото.

Природното явление се прояви около 19:00 часа снощи.

Въпреки страховития си вид силната буря бе кратка и не нанесе сериозни щети в региона.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


22 paralelna vselena 01.06.2013 | 17:30
само торнадо ни липсва на нас
21 bella donna 01.06.2013 | 17:06
Наистина наподобява малко на торнадо
20 melrose place 01.06.2013 | 17:06
Не ни плашете с торнадо че като гледам какво става в Щатите и свят ми се завива
19 Лили Йовова 01.06.2013 | 17:05
Облаците само наподобяват но не мисля че това е торнадо
18 Момиче То 31.05.2013 | 14:59
Ами и да се плашат и да не се плашат, няма много какво да направят.
17 Бони бон 31.05.2013 | 14:59
Ехаа! Много сериозно завъртане се е получило:)
16 Kremena kremi 31.05.2013 | 14:59
Интересно, ако беше си увеличило силата, дали щеше да има поражения?
15 Момиче То 31.05.2013 | 14:58
УАУ! Каква красота е иначе! Но си е изглежда опасно.
14 ваня иванова 31.05.2013 | 13:34
Предполагам, че хората обаче са се поизплашили.
13 kolj kolev 31.05.2013 | 13:23
Колкото красиви, толкова и страшни изглеждат тези облаци.
12 Моника Катева 31.05.2013 | 10:55
Много красиво е било определено обаче и доста страшно изглежда, хората сигурно бая са се уплашили.
11 Лолита Набокова 31.05.2013 | 10:54
Много страшно беше небето вчера .
10 Косе Босе 31.05.2013 | 10:18
четете, четете ги тея статии, не е лошо. Още чакаме да доживеем торнадо в България :D
9 Jana Kirova 31.05.2013 | 10:07
Не бях чувала до сега да има Торнадо в България, доживяхме и това, дано хората са били по домовете си и да няма щети и жертви на бурите.
8 нелепо съвпадение 31.05.2013 | 10:05
Природното явление се прояви около 19:00 часа снощи. - тъкмо са се прибирали от работа хората, когато ги е застигнала тежката буря...добре, че няма пострадали.
7 Krist Novoselic 31.05.2013 | 09:58
В региона имаше силни бури - ама силни бури си е едно, а торнадото е съвсем друго нещо, сякаш въобще не можем да правим каквото и да било сравнение между двете.
6 Виличка Лъжичкова 31.05.2013 | 09:58
:) Не съм чувала досега за бури като турнадо,смятам,че просто така са изглеждали облаците, което е доста интересно разбира се.
5 tiha paranoq 31.05.2013 | 09:51
Бурито като торнадо не са никак характерни за нашите георгафски ширини и от тази гледна точка малко или много се учудвам на така създалата се ситуация.
4 p kehaiova 31.05.2013 | 09:48
В първия момент си помислих, че е нещо много сериозно. Добре, че не е така.
3 Doggy Cat 31.05.2013 | 09:42
Наистина изглежда неевроятно красиво :)))
2 nina stanislavova 31.05.2013 | 09:31
важното е че няма големи щети както и пострадали
1 трендафил въжарски 31.05.2013 | 09:21
каква красота

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.