Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
8 нелепо съвпадение 31.05.2013 | 10:05
Природното явление се прояви около 19:00 часа снощи. - тъкмо са се прибирали от работа хората, когато ги е застигнала тежката буря...добре, че няма пострадали.
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
7 Krist Novoselic 31.05.2013 | 09:58
В региона имаше силни бури - ама силни бури си е едно, а торнадото е съвсем друго нещо, сякаш въобще не можем да правим каквото и да било сравнение между двете.
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
5 tiha paranoq 31.05.2013 | 09:51
Бурито като торнадо не са никак характерни за нашите георгафски ширини и от тази гледна точка малко или много се учудвам на така създалата се ситуация.