Трагедия: Скиор почина на Витоша

Автомобилът на Спешна помощ пристигнал твърде късно

по статията работи: Ралица Стоянова | 21.03.2013 | 17:10
Повече за:

Мъж на около 65 години почина на пистата "Ветровал" на Витоша. На подхода към влека мъжът е паднал, информира Булфото.

Веднага се притичал планинския спасител на "Ветровала” и "Офелийте” Димитър Илиев, който е направил всичко възможно за спасяването на мъжа.

За съжаление автомобилът на Спешна помощ пристигнал твърде късно.

Починалият често е карал ски на пистата, са споделили работещите на влека. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 eliana andonova 22.03.2013 | 11:58
човекът е бил на 65, за какво момче говориш??
8 qnko qnev 21.03.2013 | 20:41
Много жалко за този човек, който е намерил така смъртта си.
7 Рижавата Златка 21.03.2013 | 20:28
ужасна трагедия как са го изпуснали момчето
6 velvet boots 21.03.2013 | 20:14
ооо наистина е голяма трагедия защ толкова са се запазили от бърза помощ
5 hope less 21.03.2013 | 19:39
Трагедия. А линеката де се е мотала???
4 dancho danchev 21.03.2013 | 18:55
Много нелепа смърт е застигнала този човек...жалко за него..
3 Диана Бойкова 21.03.2013 | 17:36
Много жалко,но поне си е отишъл докато е правел нещо,което обича...
2 Экатерина Карапетрова 21.03.2013 | 17:30
Жалко за човека, по такъв начин да намери смъртта си.
1 Явор Михайлов 21.03.2013 | 17:13
Ужасно наистина. Да почива в мир човека. Никой не може да избяга от смъртта, когато е решила да го застигне.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.