Трамвай дерайлира в центъра на София

Маршрутите на няколко линии бяха временно променени.

по статията работи: iNews.bg | 18.09.2017 | 11:02

Трамвай дерайлира в центъра на София тази сутрин. Излизането от релсите на тежката машина на градския транспорт се случи на бул. "Скобелев" в непосредствена близост до спирката на "Петте кьошета". Трамваят се е движил по линия №7.

Заради инцидента и невъзможността останалите трамваи да преминават през участъка до отстраняването на авариралия, временно е променено движението по трамвайни линии 1, 6 и 7, съобщиха от Столична община. До премерстването на дерайлиралата мотриса, трамваите 1 и 7 ще се движат покрай "Руски паметник" до кв. "Бъкстон". Трамваите по линия 6 от пл."Македония" ще завиват към "Граф Игнатиев" и ще се движат до пл."Журналист".

Екипите вече работят по отстраняване на техническия проблем на трамвайното трасе по бул."Скобелев".


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.