Три леки коли горяха в Пловдив

Според полицията най-вероятно става дума за умишлен палеж

по статията работи: Филипа Тодева | 05.01.2013 | 13:40

BMW, Volkswagen Golf и Skoda осъмнаха опожарени тази сутрин в Пловдив. От полицията в града поясняват, че автомобилите са били паркирани един до друг на ул. "Велико Търново".

Сигналът за пожара е подаден около полунощ.

От огъня напълно е унищожен Volkswagen-ът, собственост на 57-годишен пловдивчанин.

След направения първоначален оглед се предполага, че най-вероятно колата е бил подпалена умишлено и от нея пламъците са се прехвърлили на другите два автомобила.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Орнела Мути 05.01.2013 | 13:47
Много често палят коли , което е наистина ужасно . Дано хората да имат каско , за да им покрие щетите .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.