Убийството във Варна тръгнало от Facebook

Ревнивият убиец попаднал на любовен чат в социалната мрежа

по статията работи: Мая Александрова | 06.01.2014 | 19:55

Любовната история на разстреляните днес във Варна мъж и жена била само от няколко месеца, пише varnautre.bg.

Двамата се запознали във Facebook и след дълга интернет свалка двамата се влюбили. Малко след това започнали да се срещат наживо.

Днес обаче съпругът на загиналата случайно попаднал на размяна на любовни реплики в чата на социалната мрежа. Така той научил за плановете на двамата да отидат до мола.

Малко след това ревнивият съпруг е отишъл на мястото на срещата им, където и хладнокръвно ги убива. След това е прострелял и себе си.

Той се е гръмнал в челото, като куршумът е излязъл през тила му. Мъжът е в кома с голям оток на мозъка. Състоянието му е изключително тежко.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


16 Katy Russeva 07.01.2014 | 12:30
За това в такива отношененията трябва да има повече яснота и хората да решават проблемите си по-цивилизовано. Можело е просто да се разберат.
15 Plamen Vichev 07.01.2014 | 10:54
Типичен коментар за резак!Те така си тормозят жените и се трепят с мотиките!
14 amber sky 07.01.2014 | 09:40
По-жалко е за децата - две деца останаха без родители. Онзи идиот в гнева изобщо не е мислел за децата. Това доказва че е типичния психар.
13 Mary Alice 07.01.2014 | 09:39
Ако убийците започнем да ги наричаме истински то не знам накъде ще тръгне този свят. По тази логика за теб сигурно и Джак Изкормвача и Брайвик са истински мъже,а?
12 amber sky 07.01.2014 | 09:38
Ох и вие с вашата мъжка чест. Не знаем как точно стоят нещата. Може жената да е искал да го оставя като го вижда че е психар но не е знаела още как да постъпи.
11 Mary Alice 07.01.2014 | 09:36
"Така той научил за плановете на двамата да отидат до мола." - аха те имали планове да пазаруват и онзи решил да ги убие.
10 Hrisi Yovcheva 07.01.2014 | 09:34
Този любовен чат нищо не значи. Те може да не са стигали до физическа изневяра. Като толкова му е било наранено сърцето - да беше ударил на жена си два шамара, на онзи също и накрая да седнат с жена му и да се разберат какво следва.
9 Hrisi Yovcheva 07.01.2014 | 09:28
Това ли означава са теб истински мъж?? Който убива наред, сега заради него децата му останат сираци и трябва цял живот да живеят с травмата че баща им е унил майка им!
8 gospoja jeleva 07.01.2014 | 09:01
Ужас толкова голяма жестокост, хубаво така се случило, тя кривнала да се бяха разделили, нужно ли беше да я убива, а децата им какво става с тях, как ще живеят?
7 DJ NASCO 07.01.2014 | 00:10
Да умират гадните изневерници! Аман от курви (жени и мъже)!
6 Aleksandar Atanasov 06.01.2014 | 22:32
Човека може и да не е психар просто и най- нормалния човек може да се подлуди от такоа нещо... Не може ей така с лека ръка да се подиграват с мъжката чест!!!!
5 fffzzz зззз 06.01.2014 | 21:15
Не е трябвало да го прави това ! Ко толкова ? Света не свършва с това че жена му изневерява - тегли и една майна и продължава напред
4 Митхат Мустафа 06.01.2014 | 21:13
браво на пича,значи все още има истински мъже.
3 Светла Дилова 06.01.2014 | 21:01
Да оживее,но да остане инвалид и цял живот да се мъчи!Долен психар
2 hope less 06.01.2014 | 20:32
Дано да умре, изродът!
1 emanoil momchev 06.01.2014 | 20:12
Голяма трагедия, жалко за загиналите !

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.