Хвалби за Плевнелиев от тъмносините

В партията на Иван Костов са впечатлени от речта му

по статията работи: Филипа Тодева | 23.01.2012 | 16:40
Хвалби за Плевнелиев от тъмносините
ДСБ

Тъмносините похвалиха Росен Плевнелиев. ДСБ, които дадоха подкрепата си за него на втория тур на изборите, определиха първата му президентска реч като изключително силна - "реч, която подобава на премиер с ясна визия", съобщи БТА.

Светослав Малинов, който беше кандидат за президент на първичните избори във формата "Синята коалиция", коментира, че със сигурност подобна реч не е имал премиерът Борисов. Според него, в президентската реч на Плевнелиев е имало ясна програма пред българското правителство, която е добре да бъде претворена в дела.

ДСБ смята, че новият върховен главнокомандващ трябва да използва всички възможности по Конституция, за да реализира заявените приоритети. Той трябва да се възползва от правото на обръщение пред Народното събрание, което е форма на директно участие в политиката, както и чрез назначенията, разписани в основния закон, смята Малинов.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


27 Коста Николов 24.01.2012 | 09:49
Двамата ще влязат в конфликт - неизбежно е.
26 Коста Николов 24.01.2012 | 09:46
Те си имаха собствен кандидат. Можеха вместо него да подкрепят Росен.
25 Коста Николов 24.01.2012 | 09:44
Сега Костов ще иска да разграничи Плевнелиев от Бойко Борисов. Това е нова стратегия.
24 Големият Брат 23.01.2012 | 19:03
те винаги се мазнят на този, в който е власта. само това им остана на тях.
23 Големият Брат 23.01.2012 | 19:03
взимате пуканките и сядайте да гледате. дано има пари за пуканки само.
22 Емилия ОтЛьонеберя 23.01.2012 | 19:03
айде сега впечатлени, ми да го подкрепят
21 monika georgieva 23.01.2012 | 18:49
те ще са за кратко
20 monika georgieva 23.01.2012 | 18:48
ще се хвалят , ще се плюят то сега се започва шоуто
19 Mario Lenov 23.01.2012 | 18:39
Много интересна грешка обаче. Май започнаха да ги бъркат вече.
18 Александра Банова 23.01.2012 | 18:10
Е, то пък бива ли да го оплюят още преди да е показал какво може. Има време за опюване, сега да се радва на похвалите.
17 kotenceto hapii 23.01.2012 | 17:59
стават грешки така е
16 kotenceto hapii 23.01.2012 | 17:59
нали встъпи в длъжност нармално е да му се мазнят
15 конска саздърма 23.01.2012 | 17:58
да! ако беше избран червен пък нямаше да го хвалят :)
14 Svilen Marinov 23.01.2012 | 17:46
те да си подушат под опашките.
13 Svilen Marinov 23.01.2012 | 17:46
как може да му се кланяте за реч и аз се чудя. м че аз мога да ви измисля къде къде по вдъхновяваща. ще ме направите ли президент?
12 Svilen Marinov 23.01.2012 | 17:44
е, нали така и така го избраха, сега е по-добре да го похвалят.
11 Todor Stamatov 23.01.2012 | 17:28
хахха, май някой журналист се е объркал. стават такива грешки.
10 печено агнешко 23.01.2012 | 16:59
бойко каза друго
9 социална мрежа 23.01.2012 | 16:59
едва ли! бойко и реч- тези две думи не могат да се съберат в едно изречение :)
8 Kalin Arnaudovski 23.01.2012 | 16:49
"реч, която подобава на премиер с ясна визия" - за Плевнелиев ли говорим или за Бойко? Да не са объркали нещо речите?
7 Иван Ангелов 23.01.2012 | 16:49
Почват от сега да градят доверие за изборите догодина.
6 Jason Bourne 23.01.2012 | 16:48
И аз това се питам.
5 Dwight Yorke 23.01.2012 | 16:48
Човека говори добре, нормално е да са впечатлени.
4 otec natanail 23.01.2012 | 16:48
Тая реч да не мислите, че я е писал Плевнелиев. Затова си има ПР-и :)
3 Иван Ангелов 23.01.2012 | 16:48
Плевнелиев ще бъде добър президент.
2 Jason Bourne 23.01.2012 | 16:48
Нещо Костов и сините взеха да се мазнят пак.
1 социална мрежа 23.01.2012 | 16:46
кой го е грижа пък за тия кого подкрепят?!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.