Хванаха група наркодолъри в София

Освен дрога, у тях са намерени голяма сума пари и „счетоводна книга“

по статията работи: iNews.bg | 12.11.2019 | 16:39
Хванаха група наркодолъри в София
МВР

В хода на провеждано разследване служители от Сектор "Борба с организираната престъпност"- София област, съвместно с колегите им от ГДБОП и София град, задържаха осемчленна организирана престъпна група, разпространявала наркотични вещества на територията на столицата. Полицейската операция е реализирана под ръководството и надзора на Специализираната прокуратура. При извършените процесуално-следствени действия, в задържаните осмина столичани, ползваните от тях автомобили и обитаваните адреси, са намерени и иззети подготвени за разпространение в различни разфасовки 10 грама кокаин и 10 грама канабис, везни, мобилни телефони, тефтери със записки за извършваната престъпна дейност и големи парични суми в левове и евро.

На четирима от задържаните са повдигнати обвинения за извършено престъпление по чл. 321 от НК и им е наложена 72- часова мярка за неотклонение "задържане под стража". Действията по разследването продължават.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.