Нови задръствания се очакват на различни места в София заради строителството на две метростанции.
В първия работен ден на седмицата се очаква трафикът в центъра сериозно да се затрудни, след като от вчера официално ключови участъци от булевард "Патриарх Евтимий” бяха затворени.
Очаква се трафикът да е натоварен на булевард "Васил Левски”, където движението от вчера сутринта вече е двупосочно, предаде Нова тв.
Паркирането е забранено.