Веселин Пейков, изп. директор на летище София е подал оставка, съобщава БНТ.
Той бе назначен на поста на 1 юли 2011 г. Пейков е взел решението сам и го е представил на среща с министъра на транспорта Данаил Папазов.
На длъжността изпълнителен директор е назначен Христо Щерионов, който досега оглавяваше дирекция "Летищно осигуряване на полетите" в аеропорта.
По непотвърдена информация именно Пейков ще заеме шефското място в тази дирекция.