Шефът на летище София хвърли оставка

Веселин Пейков е взел решението сам

по статията работи: Кремена Бедерева | 28.06.2013 | 10:56

Веселин Пейков, изп. директор на летище София е подал оставка, съобщава БНТ.

Той бе назначен на поста на 1 юли 2011 г. Пейков е взел решението сам и го е представил на среща с министъра на транспорта Данаил Папазов.

На длъжността изпълнителен директор е назначен Христо Щерионов, който досега оглавяваше дирекция "Летищно осигуряване на полетите" в аеропорта.

По непотвърдена информация именно Пейков ще заеме шефското място в тази дирекция.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 Marin kAMENOW 28.06.2013 | 16:06
И да не го е взел това решение сам, няма да си признае.
11 Митридат Египетски 28.06.2013 | 13:48
просто е знаел, че е въпрос на вре,е да го шитнат
10 Теодора Динева 28.06.2013 | 12:51
Много бързо е назначен друг,без много мислене.
9 dancho danchev 28.06.2013 | 12:07
Все си мисля, че е бил принуден да си подаде оставката, но може и да е лично решение, както казва самият той.
8 Miro Slav 28.06.2013 | 11:57
Явно или са го притиснали да го направи или положението е толкова зле, че е искал да си спести поемането на отгорност.
7 кученцето пиджи 28.06.2013 | 11:56
Интересно решени по никое време да си пусне молбата за напускане. Може би, ако погледнем спекулациите по темата ще видим, че той очаква някакъв по-голям пост да го огрее.
6 дрезгав глас 28.06.2013 | 11:40
Веселин Пейков е взел решението сам - не знам дали ако той заеме шефското място във съответната дирекция, това ще може да се брои за крачка напред, или по-скоро за крачка назад?
5 Диана Бойкова 28.06.2013 | 11:37
Не ми се вярва да е взел сам такова решение,но щом така казва...
4 Tereza Savova 28.06.2013 | 11:31
"Веселин Пейков е взел решението сам " - не вярвам някой го е ориентирал към това решение
3 Пламен Панайотов 28.06.2013 | 11:20
Голяма работа като е хвърлил оставка, сякаш пък ще накриви на някой. Сигурно ще изберат много по-достеон човек за този важен транспортен пост и то съвсем скоро.
2 Liubo Lilov 28.06.2013 | 11:02
След като е преценил, че така е по-добре да я подава, по-добре да се оттегли, отколкото да не си върши качествено задълженията.
1 loshoto momche 28.06.2013 | 11:01
силно ме съмнява да е взел решението сам

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.