"Искам да ви се извиня за моето закъснение и за това, че някои хора са направили пресконференцията в 9:00 часа. Можеше преди тоалетната да я направят - щеше да е по-подходящо. Извинявам се още един път."
Президентът на ПФК "Славия" Венци Стефанов преди пресконференцията по представянето на първия японски футболист в България - Тайсуке Акиоши