Влак блъсна автомобил на жп прелез

По чудо пострадали няма

по статията работи: Десислава Маданска | 09.07.2013 | 13:28

Автомобил е бил блъснат от пътнически влак, докато пресичал жп прелез в шуменското село Радко Димитрово, съобщават от МВР.

Сигналът е получен около 20:00 часа в понеделник сутринта.

От министерството обясниха, че водачът на автомобила с шуменска регистрация е преминал през охраняемия прелез при работеща светлинна и звукова сигнализация.

Колата е била блъсната и отхвърлена на метри от преминаващия влак. Композицията спряла на 100 метра от произшествието, допълни БТА.

Установено е, че шофьорът на автомобила – С. Т. на 34 г. от Шумен, е невредим.

Няма други пострадали, произшествието е само с материални щети.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


16 Maya Davidova 10.07.2013 | 12:31
цяло чудо е че никой не е пострадал.
15 Stamat Stamatov 09.07.2013 | 15:50
Радко Димитриево е селото.
14 Meglena Barutchieva 09.07.2013 | 15:49
Това е един от най-големите ми кошмари, заедно с погребването жив.
13 мистерия финикова 09.07.2013 | 15:33
тия са извадили страхотен късмет
12 emanoil momchev 09.07.2013 | 15:28
Добре поне, че няма пострадали при инцидента, но не мога да си обясня що за хора са тези, които поемат такива рисковани маневри.
11 Lana Rey 09.07.2013 | 15:10
Да бе, то това да му е. Ама следващия път да си помисли, като преминава така тъпо!
10 Lady Blossom 09.07.2013 | 15:09
Че то дори се оглждаш, дори и да се видгнати бариерите и да няма сигнал за идващ влак, какво остава, като има?!
9 SaltN Pepa 09.07.2013 | 15:09
Чудо си е! Тоя не знам дали осъзнава, какъв късмет е извадил?!
8 Lana Rey 09.07.2013 | 15:08
МАле, тоя Господ го е пазил! Следващия път да се замисли!
7 Lady Blossom 09.07.2013 | 15:08
Колко трябва да си малоумен да минеш през прелеза, докато се чака влака?!!
6 SaltN Pepa 09.07.2013 | 15:07
"От министерството обясниха, че водачът на автомобила с шуменска регистрация е преминал през охраняемия прелез при работеща светлинна и звукова сигнализация." - Е такива смелчци най-много ме дразнят!! Какво си мисли, че е безсмъртен ли?!
5 tiha paranoq 09.07.2013 | 14:50
По чудо пострадали няма - голям късмет наистина да извадили участниците в това пътно-транспортно произшествие. Дано все по-малко такива инциденти да се случват.
4 empty world 09.07.2013 | 14:42
Има си строги правила когато човек се движи с автомобила си в ЖП прелизите и преминава през тях. Когато не са спазените тези правила, се получават подобни инциденти с фатален край.
3 Полицейска палка 09.07.2013 | 13:36
направо не мога да повярвам, добре, че няма пострадали
2 Marusq Laleva 09.07.2013 | 13:35
Добре е, че няма пострадали и че щетите са само материални, поправимо е.
1 Марта Иванова 09.07.2013 | 13:31
Чудя се как господ пази лудите?!!!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.