Без вода ще е столичен квартал

Причината - авария на уличен водопровод

по статията работи: Кремена Бедерева | 09.04.2012 | 08:25
Повече за:

"Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от кв. "Военна рампа” на 9 април 2012 г., съобщиха от компанията.

Във връзка с отстраняване на авария на уличен водопровод на ул. "Локомотив” ъгъла с бул. "Илиянци”, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района между бул. "Илиянци”, река Суходолска, ул. "Първа българска армия”, ул. "Нешо Бончев”, ул. "Планинско цвете”, ул. "Снежник”, ул. "Каменоделска”, ул. "Кожарска”, река Владайска, ул. "Воднянка”, ул. "Дан Колов”, ул. "Жак Дюкло”, жп линията.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на адрес: бул. "Илиянци” пред фирма "Галчев инжинеринг Груп”; ул. "Железопътна” до магазин "Била”.

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването.

Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.

Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 Velislav Zdravkov 09.04.2012 | 10:46
то причината все е авария ,кажете нещо ново :)
11 rasova kobilka 09.04.2012 | 10:46
Щом се налага ... няма начин ще го изтърпят столичани
10 Анита Кралева 09.04.2012 | 10:40
Ще ги поправят бързо!
9 Елемаг Електриков 09.04.2012 | 10:35
винаги има проблеми там
8 ekaterina tsoneva 09.04.2012 | 09:59
иначе няма да е столица викаш :)
7 empty world 09.04.2012 | 09:57
Нали :) и Аз съм на същото мнение :)
6 empty world 09.04.2012 | 09:54
Да, имам чувството, че нарочни ги правят тия аварии вече.
5 empty world 09.04.2012 | 09:52
Да бе, защо да няма поредната авария в София...
4 borislava tihomirova 09.04.2012 | 09:44
айде пак , какво става с тази вода ?
3 Елемаг Електриков 09.04.2012 | 09:33
тия постоянно нямат нещо, за грехотите са
2 zlobna kobra 09.04.2012 | 09:10
Не е приятно , но щом се налага
1 Dukesa Bub 09.04.2012 | 08:32
Ами нищо ново под слънцето, дето се вика. Столичен квартал със спряна вода - класика!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.