До 19 градуса и слънце

Температурите се покачват, не се очакват валежи

по статията работи: Десислава Маданска | 17.04.2013 | 07:06
До 19 градуса и слънце
iNews/Радила Радилова
Повече за:

До 19 градуса ще стигнат максималните температури в страната. В София термометърът ще показва 15 градуса, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) към БАН. Минималните температури за страната ще са 14 градуса.

Синоптиците очакват времето над страната да бъде предимно слънчево с временни увеличения на облачността, но без валежи.

В Източна България ще продължи да духа умерен вятър, който до края на деня ще отслабне още.

Атмосферното налягане ще се задържи по-високо от средното за месеца, прогнозират от НИМХ.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 Dare Debil 17.04.2013 | 11:17
да се махат тези облаци вече, че да събираме слънчеви лъчи и топлина, стига с тия студове и променливо време.
16 mitko velev 17.04.2013 | 11:15
Днес направо ще са летни температурите като гледам, поне ще се постоплим.
15 Mukka Dess 17.04.2013 | 10:58
Приятно време, особено на фона на ниските температури в началото на седмицата.
14 meden rudnik 17.04.2013 | 10:27
Температурите се покачват, не се очакват валежи - скоро вече ще е готово за плаж по всяка една вероятност ;))
13 mariyna todorova 17.04.2013 | 10:05
Като цяло такова го дават времето до края на седмицата с лека облачност и температури около 20 градуса.
12 melrose place 17.04.2013 | 09:58
Дано температурите стигнат и до 20+ градуса до края на седмицата
11 stupid cupid 17.04.2013 | 09:40
Много приятно време още от сутринта. Не съм гледал дългосрочната прогноза, но се надявам това хубаво време да се задържи.
10 melrose place 17.04.2013 | 09:40
Да се надяваме че полека-лека времето ще се затопли и ще имаме шанса да се порадваме на пролетта
9 Kalin Petrov 17.04.2013 | 09:34
Днес изглежда прекрасно времето, за щастие,малко да се постоплим! :)
8 набръчкан мозък 17.04.2013 | 09:27
Днес вече времето сякаш малко повече ще прилича на пролетно :))) Дано и да е слънчаво до края на деня, би било изключително добре :)
7 emanoil momchev 17.04.2013 | 09:23
Дългоочакваното слънчево и топло време, СУПЕР!
6 Касиопея Харалампиева 17.04.2013 | 09:18
днес е изключително готино времето дано и следващите дни е така
5 rozalij atanasova 17.04.2013 | 09:15
Днес определено е доста по хубаво времето от вчера.
4 Пипа Мидълтънова 17.04.2013 | 09:04
Много е приятно времето, дано да се задържи по този начин и през уикенда. Стига вече с тези дъждове и студове.
3 ilka ilchewa 17.04.2013 | 08:04
КАКВА ХУБАВА, ТОПЛА НОВИНА
2 anytime anywhere 17.04.2013 | 07:57
Нека бъде слънце!
1 sleeping sun 17.04.2013 | 07:47
Нека има слънце че покрай тези дъждове така ми пада настроението

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.