Задръствания блокираха центъра на София

Натоварен е трафикът и в три квартала

по статията работи: Елена Кирилова | 22.05.2013 | 09:03
Задръствания блокираха центъра на София
iNews.bg / Радила Радилова

Големи задръствания са се образували по бул. "Гоце Делчев" и бул. "България" в София, предаде агенция "Фокус".

По вътрешнокварталните улици в жк "Красно село", "Борово" и "Белите брези" също има задръствания.

На места те са от светофар до светофар.

Натоварен е трафикът и по ул. "Фритьоф Нансен", бул. "Евлоги и Христо Георгиеви", както и в други части на центъра на София.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 Красимира Костова 22.05.2013 | 16:36
ми то всеки ден е така, къде е новината.
16 viktor viktorov 22.05.2013 | 12:41
Това не е нещо ново със задръстванията в центъра на столицата.
15 Емилия ОтЛьонеберя 22.05.2013 | 11:25
защо? какво толквоа има днес?
14 Емилия ОтЛьонеберя 22.05.2013 | 11:24
че кога е нямало задръствания в София?
13 Vicky Angelova 22.05.2013 | 11:18
За ден като днешния е логично да има засилен трафик и повечко задръствания
12 qnko qnev 22.05.2013 | 10:27
Трябва да си много търпелив, когато попаднеш в задръстване. Колко ценно време се губи от тези задръствания.
11 Emily Reed 22.05.2013 | 10:22
Там по традиция си е много тегаво! Не ми се мисли утре какво ще е, когато столицата пак започне да се изнася за събралите се повечко почивни дни.
10 крива вежда 22.05.2013 | 10:06
Абе аз 10 години съм вече в София, и още ми е трудно да свикна с проклетия трафик, трябва да ви кажа!
9 Aleksis Son 22.05.2013 | 09:54
Натоварен е трафикът и в три квартала - че то по булевард "Евлоги и Христо Георгиеви" съм забелязал, че винаги има голям трафик.
8 uchtiviq los 22.05.2013 | 09:46
С всичко се свиква :)
7 kiki amerikaneca 22.05.2013 | 09:45
Около Софийски университет не е някаква пълна лудница сигурно, ама така е - в началото на работния ден, нима очаквате нещо друго да се случи?
6 Denica Mileva 22.05.2013 | 09:32
то софиянци са свикнали , там обикновенно е лудница
5 Охльо Бохльо 22.05.2013 | 09:29
Къде отиват всички ;) като знам какво е в София много се радвам,че не съм там.
4 Асен Маврудиев 22.05.2013 | 09:23
Железни е меко казано.
3 Кристина Минкова 22.05.2013 | 09:20
Ужас,някои ще пристигнат на работа с час закъснение,железни трябва да са нервите на шофьорите в София.
2 Пияно пиле 22.05.2013 | 09:17
Ехе,че на къде отиват бе :) не е ли като всеки ден
1 zhoro nov 22.05.2013 | 09:05
Брейй, много народ се е юрнал да пътува.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.