Задръствания и колони от автомобили затрудняват движението между с. Владая и с. Драгичево в посока Перни, информира БТА.
Преминаването покрай караулката на пътна полиция на изхода на София се осъществява в две колони от бавнодвижещи се автомобили.
Движението между кв. Княжево и района на с. Владая също е затруднено, като в по-големия участък от този маршрут превозните средства са само в една колона.
Огромно задръстване има и по панорамния път между кв. Бояна и кв. Княжево.