Интензивен трафик по границите

Фериботите по река Дунав се движат по график

по статията работи: Десислава Маданска | 01.10.2013 | 09:17

Движението по гранично-пропускателните пунктове в страната е интензивно. Засилен е трафикът на превозни средства през ГКПП Златоград и ГКПП Ивайловград, съобщиха от Агенция "Пътна инфраструктура" и Съюза на българските автомобилисти.

Временно са въведени ограничения на пътя Благоевград - ГКПП Станке Лисичково заради превантивен ремонт; на път София-Кулата от км 426+110 до км 435+370 през светлата част на деня ще бъде затруднено за движение на МПС. Изградена е временна организация, която ще продължи най-късно до 2 октомври 2013 г.

Пътуващите към и от Гърция могат да използват път II-19 към и от ГКПП-Илинден. На сръбско-българската граница и българо-македонската граница движението е нормално.

В област Благоевград във връзка с изграждане на автомагистрала "Струма" ЛОТ 4, в участъка Марикостиново – Кулата ще бъде затворено движението по път І-1 в участъка от км 436+745 до км 437+665. Движението ще се осъществява по обходни маршрути, а именно: маршрут в посока София – Кулата и обратно: Път І-1 при км 436+745 – Пътна връзка с Път ІІІ-198 – Триклонно кръстовище – Път ІІІ-198 – Път І-1 при км 442+200 (Марикостиново-Марино поле-Чучулигово-Кулата).

Фериботите по река Дунав се движат по график.  


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 тони паркър 01.10.2013 | 11:34
Хората напускат страната и остават само такива тикви като тебе.
7 rebelle fleur 01.10.2013 | 11:04
Брях, в последно време редовно е доста натоварено по родните гранични пунктове, голямо движение на хора и товари.
6 pushit realgood 01.10.2013 | 10:45
Какво да се прави, това наистина е много изнервящо, само да няма произшествия!
5 Margо Filipova 01.10.2013 | 10:38
Че какво се случва тия дни, за да е толкова натоварено!?
4 Petar Petrov 01.10.2013 | 09:49
Дано не станат задръствания само и да няма предпоставки за възникване на ПТП-та.
3 Svetlozara Halacheva 01.10.2013 | 09:39
така е наистина, докато до скоро бяха почивките, сега пък хората работят на пълна пара, едни от най-активните месеци са точно тези.
2 Георги Георгиев 01.10.2013 | 09:23
Имат сигурно работа хората :) сега е доста активен сезон,така че за мен това не е новина.
1 Пламена Недялкова 01.10.2013 | 09:12
На какво ли се дължи този засилен трафик ...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.