Камерите продължават да дебнат

На три места в столицата денонощно работят три стационарни видеокамери

по статията работи: Кремена Бедерева | 15.10.2013 | 09:57
Повече за:

Мобилните радари на КАТ се местят всеки ден.

На три места в столицата денонощно работят три стационарни видеокамери с денонощен режим на работа: на бул. "П. Яворов" в района на плувен комплекс "Мария Луиза", Околовръстен път в района на бензиностанция "Шел" и по бул. "Цариградско шосе" на Орлов мост преди спирката на МГТ.

Мобилни камери:

l бул. "Ботевградско шосе” - бензиностанция "Еко”
l бул. "Пушкин” - Околовръстен път
l Околовръстен път – магазин "Икея”
l бул. "Проф. М. Семов”, метростанция "Мусагеница”
l бул. "Ас. Йорданов” - зала "Армеец”
l бул. "Цариградско шосе”- срещу "Инфинити”
l Околовръстен път - Ботаническата градина
l бул. "Ломско шосе” 273
l бул. "Сливница”
l ул. "Житница” - гараж "Земляне”
l Пернишко шосе – бензиностанция "Лукойл”
l Пернишко шосе - Черният кос
l с. Долни Богров – ул. 35-а
l бул. "Ботевградско шосе”
l ул. "Обелски път” - метростанция "Обеля”

Стационарни камери:

l Бул. "П. Яворов”, в района на плувен комплекс "Мария Луиза”
l Околовръстен път в района на бензиностанция "ШЕЛ”
l Бул. "Цариградско шосе” – Орлов мост, вход преди спирката на МГТ.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


8 северно сияние 16.10.2013 | 13:36
Биг Брадър вижда всичко така че да внимавате като карате
7 Никол Георгиева 15.10.2013 | 17:49
Биг Брадър гледа, той знае всичко.
6 Jessie Mokka 15.10.2013 | 15:41
Но трябва да има във всеки един град, за да се намалят безумията на шофьорите.
5 Красимира Костова 15.10.2013 | 14:51
Ще ме убиете с малоумни заглавия днес. :)))))))))))
4 Mary Bloody 15.10.2013 | 11:44
Има ефект от тези камери, тъй като на местата, които се поставят намаляват произшествията, поне това сочи статистиката на КАТ.
3 viktor viktorov 15.10.2013 | 10:33
Нека дебнат камерите, че и нарушителите не са никак малко.
2 Andrei Stoichev 15.10.2013 | 10:18
това не е лошо , нека да има камери, пък ако приемат и като доказателства после в съда записите от камерите още по-добре.
1 Лолита Набокова 15.10.2013 | 10:01
Нека , камерите вършат много добра работа .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.