Къде в София няма да има вода?

„Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата

по статията работи: Кремена Бедерева | 14.02.2014 | 07:45

"Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в някои части на столицата, съобщиха от пресцентъра на компанията. 

В петък, във връзка с подмяна на спирателен кран по ул. "Луи Айер” кв. "Манастирски ливади”, се налага спиране на водоподаването от 11:00 до 15:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Тодор Каблешков”, ул. "Луи Айер”, ул. "Хенрих Ибсен” и ул. 406.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска разположена на ул. "Димитър Попниколов” ъгъла с ул. "Луи Айер”.

След възстановяване на водоснабдяването е възможно временно повишаване мътността на водата.

На 14 февруари, петък, във връзка с монтаж на спирателен кран и байпас на редуцир вентил по ул. "Стара планина” с. Подгумер, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на: ул. "Стара планина”, ул. "Спортист”, ул. "Изгрев”, ул. "Китката”, ул. "Брезите”, ул. "Татар махала”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска разположена на ул. "Котева” ъгъла с ул. "Изгрев”.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


5 Никол Георгиева 14.02.2014 | 13:14
Много големи ремонти правят в София и така като гледам скоро няма да свършат, надявам се да не спират за дълго водата на хората, никак не е приятно.
4 mitko velev 14.02.2014 | 13:10
Нека по бързо се оправят с ремонтните дейности от Софийска вода, че тези режими са неприятни и бъркат работата на хората.
3 Rosi Marinova 14.02.2014 | 10:28
МНого неприятно,но е добре поне,че имаме информация за местат,в които няма да има вода.
2 Пламена Христова 14.02.2014 | 09:11
Много неприятно, забелязва, че след като се стопи снегът отново започнаха ремонтите, надявам се бързо да приключат и хората да има вода.
1 Kalina Vicheva 14.02.2014 | 08:45
Дано да няма неприятно изненадани столичани в този петъчен ден. Иначе Софийска вода трябва да положат усилия и за цялостна рехабилитация на мрежата, тъй като в някои райони тя е много стара и има огромни загуби.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.