Облечете се добре, времето остава студено

Температурите ще са между минус 1 и 4 градуса

по статията работи: Гергана Златкова | 28.01.2013 | 07:40
Повече за:

Днес облачността ще е разкъсана, над Северна България предимно значителна и в североизточните райони ще превали слаб сняг.

Максимални температури - между минус 1° и 4°, по долините на Струма и Места - до 6°.

В София температурата ще достигне минус 1°, съобщи дежурният синоптик към Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) – БАН Анастасия Стойчева, цитирана от агенция "Фокус”.

Над Черноморието ще преобладава облачно време. Вятърът ще е слаб от северозапад. Максимални температури - минус 1° и 2°. Температурата на морската вода е 8°-9°.

Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала. 

Над планините облачността ще е разкъсана, преди обяд - значителна. В Централна Стара планина ще превали съвсем слаб сняг.

 По билата ще духа предимно умерен запад-северозападен вятър.

Максимална температура на 1200 метра - около минус 1°, на 2000 метра - минус 6°. 

Атмосферното налягане ще е по-ниско от средното за януари.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


21 PaidToClick BG 30.01.2013 | 00:53
Доходи от интернет, виж как тук >> http://paidtoclickbg.alle.bg
20 Marin kAMENOW 28.01.2013 | 18:32
Нормално, януари месец е, да няма да е топло.
19 работната пчела 28.01.2013 | 10:58
навън е по-приятно,отколкото в офиса ми!
18 bilyanka razpilyanka 28.01.2013 | 10:51
Поне до средата на седмицата ще си остане доста студено, така че наистина дебелите дрехи не са за пренебрегване, при все че сутрин е минус десет.
17 Silvi Milenova 28.01.2013 | 10:44
:)) не знам дали е много студено навън,когато се движиш няма проблем,ама седнеш ли студено!
16 Жустин Бибер 28.01.2013 | 10:27
Студ на кутийки е навън и то един такъв сух, режещ... Не е за навън в това време.
15 visoko naprejenie 28.01.2013 | 10:26
Доста е студено,особено в офиса :) трябваше да си оставим климатика да работи!
14 Marusq Laleva 28.01.2013 | 10:24
Напълно нормално време за края на януари, но не се знае през февруари какво ни очаква, надявам се температурите да не паднат значително, както през миналата зима.
13 Milen Milkov 28.01.2013 | 10:21
Омръзна ми вече това студено време,да минават този и другия месец,че взе да ми писва с това ринене на колата всяка сутрин!
12 nina stanislavova 28.01.2013 | 10:19
да , но свикнахме на топло време и това застудяване изведъж е малко неприятно и някои остават неподготвени
11 Desislava Stoyanova 28.01.2013 | 10:15
Стууд :) но студа не пречи,леда е малко в повече,ама ще го преживеем! :)
10 petar ognjnov 28.01.2013 | 10:08
Студено е, вече ми омръзна сутрин да разлеждам колата и да чистя стъклата от лед.
9 София Павлова 28.01.2013 | 10:02
Много е студено днес!
8 Krist Novoselic 28.01.2013 | 09:45
Ооо, на жега мога да търпя, ама на студ - категорично не :)) Затова и винаги съм с дебелия кожух, за да ми е комфортно и да не замръзвам.
7 pushit realgood 28.01.2013 | 09:44
Да, аз днес много смело подходих с обличането и май ще си мръзна цял ден!
6 empty world 28.01.2013 | 09:38
Температурите ще са между минус 1 и 4 градуса - не знам колко ще бъдат температурите, ама сутринта си беше -10 градуса и направо кристализирах докато отида на работа.
5 Майа Теодосиева 28.01.2013 | 09:18
Дано да не се задържи твърде дълго този студ,че направо ми омръзна вече.Искам слънце,по-малко дрехи и да е зелено навсякъде :)
4 Шампиона С 28.01.2013 | 09:00
Айде, айде, историята помни далеч по-студени дни, които сме издържали и не сме се оплаквали. Сега и вятърът не е чак толкова силен, така че ще се оправим.
3 Анита Кралева 28.01.2013 | 08:53
Да, много е неприятно времето. Да не говорим, че снега се е превърнал в киша и да ходиш по улицата си е изпитание!
2 Kalina Vicheva 28.01.2013 | 08:51
Миналата седмица бе истинска пролет, а днес сутринта - 10! Ненормално е просто това време, как да се настрои човек. Тази седмица в края пак го дават +15...
1 Жулиета Асенова 28.01.2013 | 08:40
Като знам какви по-студени дни съм изкарала, сегашните студове изобщо не ме притесняват ни най малко. Е, все пак си предпочитам топлото време.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.