Пак мият центъра на София

Ще бъдат измити ул. „Граф Игнатиев”, участък от бул. „Витоша” и площадите „Гарибалди”

по статията работи: Кремена Бедерева | 30.03.2011 | 16:50
Повече за:

Улици и площади в центъра на София ще бъдат измити тази вечер от 22.30 часа, съобщиха от Столична община.

Ще бъдат измити ул. "Граф Игнатиев”, участък от бул. "Витоша” и площадите "Гарибалди”, "Славейков”, "Св. Неделя” и пред Съдебната палата.

Вчера започна миенето на софийските улици, като почистващите екипи започнаха с пешеходната зона на бул. "Витоша”, както и карето, заключено между улиците "Гурко”, "Алабин” и "Граф Игнатиев”.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 vtv vtv 31.03.2011 | 12:50
Най-после... това трябва да стане редовна практика в запрашената и замърсена София.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.