Улици и площади в центъра на София ще бъдат измити тази вечер от 22.30 часа, съобщиха от Столична община.
Ще бъдат измити ул. "Граф Игнатиев”, участък от бул. "Витоша” и площадите "Гарибалди”, "Славейков”, "Св. Неделя” и пред Съдебната палата.
Вчера започна миенето на софийските улици, като почистващите екипи започнаха с пешеходната зона на бул. "Витоша”, както и карето, заключено между улиците "Гурко”, "Алабин” и "Граф Игнатиев”.