Пръскат против кърлежи в Бургас

Това е първото за годината пръскане

по статията работи: Кремена Бедерева | 04.04.2012 | 08:39
Повече за:

Започва първото за годината пръскане против кърлежи в Бургас, съобщиха от пресцентъра на общината.

Във връзка с бързото затопляне и първите получени сигнали от граждани за намерени кърлежи в тревните площи, Община Бургас и Дезинфекционна станция – Бургас започват дезакаризация на паркове, градини, детски площадки, зони за свободно пуснати кучета, сборни пунктове за продуктивни животни и подходите към тях.

Днес (4 апри) ще бъдат третирани площите от х-л Приморец до Пантеона в Морската градина, а утре от Пантеона, алеята покрай морето и до Воденицата.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


24 Gotina Maca 04.04.2012 | 10:45
Ау, да... и сега така се е разкрасил!
23 nedostapnata moma 04.04.2012 | 10:43
ами още няма средства за навсякъде :)
22 Svetlozara Halacheva 04.04.2012 | 10:36
И аз смятам,ч е е време да се напръска
21 feqta nazubkite 04.04.2012 | 10:36
Май трябва навсякъде да вземат да пръскат...
20 Gusanita Violeta 04.04.2012 | 10:32
С доста зелени площи, които в този случай са си проблем ;)
19 Gusanita Violeta 04.04.2012 | 10:31
Eстествено, все пак ще посрещат и туристи.
18 miglen cholakov 04.04.2012 | 10:10
Много хубав град :)
17 otvarachkata otvarakova 04.04.2012 | 10:09
много е неприятно да си ухапан от такова същество :(
16 cherveniqt domat 04.04.2012 | 09:55
Навсякъде трябва да пръскат :)
15 Драго Попов 04.04.2012 | 09:52
Браво на кмета на града!
14 kolio nikolov 04.04.2012 | 09:40
еми щом трябва ....
13 София Павлова 04.04.2012 | 09:36
Кмет за пример е той наистина!
12 Teodora Vasileva 04.04.2012 | 09:28
Кметовете на другите градове да взимат пример от колегата си от Бургас.
11 капаче калпаче 04.04.2012 | 09:22
10 капаче калпаче 04.04.2012 | 09:21
Както винаги 0 Бургас! Тази община много дръпна напред!
9 Victoria Peshev 04.04.2012 | 09:18
Града за пример на ГЕРБ.
8 pushit realgood 04.04.2012 | 09:15
Да няма недоволни туристи!
7 velvet boots 04.04.2012 | 09:13
добре са се сетили
6 Яна Киркова 04.04.2012 | 09:08
Няма други градове,всичко се случва в Бургас :) Те май се гласят за новата столица :)
5 Яна Киркова 04.04.2012 | 09:07
Да напръскат против идиоти също!С комарите и бълхите вече са ок...
4 Margо Filipova 04.04.2012 | 08:57
АМи другите градове. Против комари няма да е лошо, да не ставаме на решето лятоска!
3 Epifani Gancia 04.04.2012 | 08:57
Които могат да ти навлекат куп проблеми.
2 Sisunka Mitevska 04.04.2012 | 08:48
Хубаво, че вземат мерки срещу тези противни паразити.
1 Georgi Hristov 04.04.2012 | 08:42
много са стриктни те в това отношение!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.