Слънцето надвива облаците

Максималните температури ще са между 17° и 22°

по статията работи: Филипа Тодева | 06.04.2013 | 09:05
Слънцето надвива облаците
inews.bg/Марио Евстатиев

Днес ще е предимно слънчево. По-късно през деня ще се развие купесто-дъждовна облачност, значителна над планинските райони, където на места ще има краткотрайни превалявания и гръмотевици.

Ще духа слаб вятър от запад. Максималните температури ще са между 17° и 22°.

Атмосферното налягане ще се задържи по-ниско от средното за месеца, съобщиха от НИМХ при БАН.

По Черноморието ще е предимно слънчево, а вятърът слаб от запад. Максималните температури ще са 16-18°, температурата на морската вода е 7-9°, а вълнението на морето ще е слабо - около 2 бала.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


12 rene artois 06.04.2013 | 15:50
Пролет е, нормално е след дъжда и мъглите да има и такива слънчеви и топли дни.
11 Фани Василева 06.04.2013 | 15:24
Прекрласно време - слънчево, топло, лек ветрец... Идеално за разходки и максимален релакс.
10 raliza gospodinova 06.04.2013 | 14:39
Ами температурите ще се понижат в неделя.
9 raliza gospodinova 06.04.2013 | 14:38
Днес времето е много приятно, но следващата седмица се очакват отново превалявания от дъжд, а на места и сняг.
8 Mary Alice 06.04.2013 | 13:22
днес е много хубав пролетен ден
7 icko selski 06.04.2013 | 12:31
Дано да се радваме и на същата хубава и слънчева неделя. :)
6 Tereza Savova 06.04.2013 | 12:09
Щом температурите ще достигнат 22 градуса, значи е добре. Дано се задържи топло и в неделя
5 dream on 06.04.2013 | 11:30
Хубава слънчева събота се очертава, да видим в неделя какво ще бъде времето
4 rebelle fleur 06.04.2013 | 11:30
Обожавам го това време от годината! Въпреки че тая смяна на часовника ми обърка малко биоритмите, все пак е хубаво, че имаме повече време да прекарваме навън и да се "храним" със слънчева енергия.
3 Diana Nenova 06.04.2013 | 11:18
Най-накрая! Този проблясък го чякам цяла седмица! Омръзна ми това мрачно и навъсено време и тия дъждове!
2 Kiko Blajev 06.04.2013 | 11:01
Временцето е просто идеално за разходки и туризъм. Дано да са приключили студовете.
1 Vili Asenova 06.04.2013 | 10:40
Днес времето е просто страхотно, вече си направих сутрешната разходка и съм много доволна - топло, сълнчево, приятно... Направо е грехота човек да си стои вкъщи.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.