Слънцето ще премине в дъжд и студ

Максималните температури в страната ще са около 3-4 градуса. Времето ще застудява

по статията работи: Владислав Рашков | 25.01.2013 | 07:20
Слънцето ще премине в дъжд и студ
iNews/Радила Радилова

Днес преди обяд ще преобладава слънчево време, но по-късно през деня се очаква заоблачаване, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ) при БАН.

След обяд главно в Южна България и северозападните райони ще има валежи от дъжд. Ще духа до умерен вятър от северозапад. По-късно през деня от североизток и с него ще нахлува студен въздух.

Привечер заради ниските температури в северозападните райони дъждът ще преминава в сняг. Максималните температури ще са от 3°-4° в северозападните и до 10°-12° в югоизточните райони.

Атмосферното налягане ще бъде по-ниско от средното за месеца.

В планините ще има променлива, често значителна облачност. В Рило-Родопската област ще превали сняг. Вятърът временно ще отслабне, ще е умерен до силен от югозапад. Максимална температура на 1200 метра ще е около 3°, а на 2000 метра - минус 3°.

Покрай Черноморието ще бъде предимно облачно и главно в южната част ще превалява дъжд. Ще духа умерен североизточен вятър. Максимални температури ще са между9° и 12°. Температура на морската вода е 6°-7°, а вълнението на морето около 2-3 бала.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


29 PaidToClick BG 30.01.2013 | 00:53
Доходи от интернет, виж как тук >> http://paidtoclickbg.alle.bg
28 Камелия Стефанова 25.01.2013 | 20:20
Очаквах аз скоро да си отидат топлите дни. беше за малко, но ни беше приятно
27 Jivko Petkov 25.01.2013 | 15:47
Очакваше се. Не може да е пролет януари месец.
26 Hari Bohosyan 25.01.2013 | 11:31
на мен ;) аз искам студ! :)
25 nina spahieva 25.01.2013 | 11:14
Тук има мъгла цял ден!
24 Kalin Petrov 25.01.2013 | 10:52
Слънцето ще премине в дъжд и студ - е тва е ново явление :Р
23 трендафил въжарски 25.01.2013 | 10:48
че на кой му харесва
22 трендафил въжарски 25.01.2013 | 10:48
вече премина:)))
21 Драго Попов 25.01.2013 | 10:35
Това не ми харесва никак!
20 Marusq Laleva 25.01.2013 | 10:24
Очакваше се да се застуди, последните 1-2 седмици беше необичайно за януари време, започнахме да се заблуждаваме, че пролетта е дошла, но има още 2 месеца, докато това стане факт.
19 Denis Nikolov 25.01.2013 | 10:22
Да завали сняг бе,омръзна ми това топло време,какво стана с 4-те сезона.Зима де е ,но да си е зима като хората,кво е това умряло слънце.Нито коледа нито нова година като хората без сняг по черноморието само супер пререзващ вятър
18 otvarachkata otvarakova 25.01.2013 | 10:20
аз не искам да се застудява много ми е добре
17 Пияно пиле 25.01.2013 | 10:07
:) Неприятно е,че няма сняг ;) вие луди ли сте, природата ни се скапва,вие се кефите,че няма сняг и ви е топло ?!??!
16 pushit realgood 25.01.2013 | 10:01
еее, просто ужасно!
15 Охльо Бохльо 25.01.2013 | 09:49
Аз искам сняг и тва е,дано да завали скоро,че ми омръзна това лято през зимата!
14 Margо Filipova 25.01.2013 | 09:46
ееее, това е много неприятна новина
13 Milen Stanchev 25.01.2013 | 09:43
Зимата се връща в целия си вихър и е въпрос на време да паднат температурите под 0 градуса и отново да надупим климатика до краен предел, че да се стоплим.
12 мрачен интелектуалец 25.01.2013 | 09:43
Че какво е зима без сняг? Трябва да понатрупа, стабилно :)
11 rozalij atanasova 25.01.2013 | 09:39
Не може да се оплачим, в сравнение с миналата.
10 rozalij atanasova 25.01.2013 | 09:38
Сега има слънце, но си е студено. Добре, че през уикенда няма да излизам и ще си стоя до каминката.
9 П Маринова 25.01.2013 | 09:35
Та да падат колкото искат, само снегове да няма, че стават бели.
8 Лолита Набокова 25.01.2013 | 09:33
Вече започна да преминава . За сега само вали , но започна и да става по - студено .
7 Pencho Gospodinov 25.01.2013 | 09:33
Прибирам колата за уикенда в гаража и се отдавам на референдум и филми :))) Пък навънка нека да си вали колкото си иска :)
6 Georgi Hristov 25.01.2013 | 09:27
Ами то беше лека зима това!
5 Петър Попов 25.01.2013 | 09:26
Полезна информация - тъкмо си бях прибраш кожуха, ама като чета какво ще е студено през уикенда и започвам да си мисля, че е нужно да се обличам добре.
4 Анита Кралева 25.01.2013 | 09:16
Ех, така ми се искаше да остане такова времето поне до края на февруари!
3 мрачен интелектуалец 25.01.2013 | 08:39
Това да се чува. Даже температурите пак са високи, трябва да паднат още малко, за да е истинска зима.
2 Desislava Stoyanova 25.01.2013 | 08:25
"Слънцето ще премине в дъжд и студ" - поредното доказателство,че не ни чака глобално затопляне а глобално застудяване :DD
1 трендафил въжарски 25.01.2013 | 08:11
кофти новина

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.