Спират водата в центъра на София

Причината е подмяна на спирателен кран

по статията работи: Ивайло Ачев | 15.05.2012 | 07:17

Днес, 15 май, във връзка с подмяна на спирателен кран на бул. "Княгиня Мария Луиза”, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи  на бул. "Княгиня Мария Луиза”, от ул. "Кирил и Методий” до ул. "Екзарх Йосиф” и ул. "Георг Вашингтон”

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на ул. "Кирил и Методий” и бул. "Княгиня Мария Луиза”, съобщават от дружеството.

Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация от на телефон 0700 12121.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


9 loshoto momche 15.05.2012 | 10:17
8 hope less 15.05.2012 | 10:13
Ще се сапунисваш под дъжда ли?:)
7 hope less 15.05.2012 | 10:13
8 часа ми се струват много, а какво остава за 12 часа.
6 apetitna parjola 15.05.2012 | 09:28
да я спират ,че и то и без това си вали :)
5 nina stanislavova 15.05.2012 | 09:27
доста си вали днес , наистина
4 Мartina Georgieva 15.05.2012 | 09:13
е поне си вали стабилно днес :)
3 sexapilnata pichka 15.05.2012 | 09:03
то май всеки ден си има някаква причина
2 Lilia Petrova 15.05.2012 | 09:02
стига с тази вода
1 Рени Чен 15.05.2012 | 07:57
От "Софийска вода" не се спряха, дано поне лятото няма такива чести ремонти.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.