Спират водата на няколко места в София

Понижено налягане на водата ще има в Студентски град

по статията работи: Ивайло Ачев | 17.05.2012 | 07:12

Днес, 17 май, във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на бул. "Княгиня Мария Луиза” , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района:

- ул. "Ген. Николай Столетов” от бул. "Княгиня Мария Луиза” до ул. "Круша планина”

- бул. "Княгиня Мария Луиза” от № 100 до №126

- бл.38, бл.39, бл.5

- ул. "Радовиш” бл.33 и бл.35

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена пред Пета градска болница.

Също днес, 17 май, във връзка с изпълнение на инвестиционен проект за реконструкция на уличен водопровод на ул. "Искърско дефиле” гр. Нови Искър, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи на ул. "Искърско дефиле” от ул. "Розова долина” до ул. "Иглика”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на ул. "Вечерница” и ул. "Искърско дефиле”.

Във връзка с реконструкция на два магистрални водопровода с диаметър 1000 и 1300 мм на ул. "Околовръстен път” - Южна дъга , се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на:

- жилищен комплекс "Малинова долина”

бул. "Симеоновско шосе” – карето между ул. "Околовръстен път” и ул. "Иван Странски” 

С понижено налягане от 9:00 часа на 17 май 2012г. до 1:00 часа на 18 май 2012г. ще бъдат живеещите в ж.к. "Студентски град”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени в жск "Малинова долина” пред бл. 29 от 21:00 часа на 17 май 2012 г.

Също днес, 17 май, във връзка с монтаж на спирателен кран на бул. "Мадрид”, се налага спиране на водоподаването от 10:00 до 18:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района на бул. "Мадрид” от ул. "Черковна” до бул. "Евлоги Георгиев” (четни номера), както и на ул. "Алеко Константинов”, бул. "Мадрид”, ул. "Васил Друмев”, ул. "Франсис де Пресансе”.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноска, разположена на кръстовището на бул. "Мадрид” и ул. "Алеко Константинов”.

Засегнатите от прекъсването на водата могат да получат повече информация на телефон 0700 12121.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


7 meden rudnik 17.05.2012 | 10:15
Особено дамите, които няма да могат да си оправят тоалета...
6 meden rudnik 17.05.2012 | 10:13
Студентите как ще се изкъпят - акъла ми не го побира...
5 meden rudnik 17.05.2012 | 10:11
И пак без вода на много места в София - че и в Студентски град :)
4 miglen cholakov 17.05.2012 | 09:16
всеки ден няма вода в София ...
3 sexapilnata pichka 17.05.2012 | 09:15
Студентски град ще откачат сега :Д
2 Жулиетка Димитрова 17.05.2012 | 08:54
Защо ВиК не предупреждават по-рано, за да се подготвят хората.
1 Панайот Траянов 17.05.2012 | 07:43
НОВИЯТ ПЕРФЕКТЕН ИНТЕРНЕТ ПОРТАЛ Е ВЕЧЕ ФАКТ. Предлага 50% от своите доходи. Трябва ви покана : Линк за регистрация: http://signup.wazzub.info/?lrRef=82856108 Покани приятелите си преди те да са го направили! WAZZUB е нова социална мрежа в търсачките като Google и Facebook, но с много повече съдържание: Това ще са 7 кутии.Поща, Търсачка, Новини, Социална мрежа, Видеопортал, Игри, Базар, Любими линкове. Всичко това ще бъде в една начална страница. 21 май 2012 ще бъде деня на официалното представяне. Покани да се регистрират безплатно много хора, защото с един прост и-мейл, изпратен на всички ваши приятели, може да ви гарантира $ 1 на човек регистрирал се чрез Вас и $ 1 на човек регистрирал се чрез Вашите приятели . За 5 поколения е възможен един месечен доход за хиляди долари до живот! 1. Поколение 5 x $ 1.00 = $ 5,00 2. Поколение 25 x 1,00 $ = 25,00 $ 3. Поколение 125 x $ 1.00 = $ 125,00 4. Поколение 625 x $ 1.00 = $ 625,00 5. Поколение 3125 x $ 1.00 = $ 3,125.00 Всъщност WAZZUB (за разлика от други социални мрежи, които печелят милиарди долари, само защото ние компютърните потребители използваме техните услуги), предлага 50% от своите доходи на тези, които на този стартиращ етап , помогат за създаване на мрежа от потребители. WAZZUB е първият проект в световен мащаб, който дели печалбата си! Изглежда невероятно, но всичко е вярно! WAZZUB е създадена като експеримент през 2007 г., с над 3,5 милиона долара, вече инвестирани. Това е първата глобална общност, която ще плати на своите потребители , само заради избор си: www.perfectinter.net като тяхна първа страница (HOMEPAGE). Денят за плащане остава 15 юни 2012 на всички, които са се регистрирали и имат повече от 3 поканени човека. $Factor ще се трупа до 21май. След 22май ще започнете да събирате "Deal points". Тези "точки за сделка" ще бъдат разменяни срещу стоки, услуги, отстъпки и др. от базара на WAZZUB. "Точките за сделка" ще се трупат всеки месец въз основа на това колко хора сте поканили. Така че, може да натрупате точки за няколко месеца и да ги размените за нещо, което желаете. Членовете регистрирани преди 22май освен доларфактор ще трупат и "dealpoints". Тези които се регистрират след това ще имат само "dealpoints', но също ще ги трупат всеки месец, като заплата. След 22май, когато приключи трупането на $Factora в личния профил на всеки ще има информация за неговия фактор и за начините, по които иска да му бъде плащано.Там ще се попълнят данните за Pаypal, Allertpay, банкова сметка - кой каквото има. Линк за регистрация: http://signup.wazzub.info/?lrRef=82856108

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.