Столичен квартал без вода

Причината - ремонтни дейности за присъединяване на новоизграден уличен водопровод

по статията работи: Кремена Бедерева | 18.01.2012 | 08:25
Повече за:

Софийска вода” временно ще прекъсне водоснабдяването в част от кв. "Горна баня”  днес - 18 януари, съобщиха от компанията.

Във връзка с присъединяване на новоизграден уличен водопровод на ул. "Обзор” в кв. "Горна баня”, се налага спиране на водоподаването от 9:00 до 21:00 часа на клиентите на "Софийска вода”, живеещи в района: по ул. "Обзор” от ул. "Мак” до ул. 647.

При продължителност на строително-ремонтните дейности над 12 часа "Софийска вода” ще осигури алтернативно водоснабдяване с водоноски, разположени на адрес: на последната спирка на автобус №260.

Ремонтните дейности ще осигурят по-добро управление на водопроводната мрежа като максимално се ограничат зоните на евентуални бъдещи нарушения на водоснабдяването. Засегнатите от прекъсването на водата, могат да получат повече информация от Телефонния център на "Софийска вода” АД на телефон 0700 12121.

Интернет сайтът на дружеството (www.sofiyskavoda.bg) дава възможност на клиентите да се абонират за съобщенията за прекъсване на водоподаването. На електронната си поща те могат лично да получават информация за планираните спирания.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


17 kolio nikolov 18.01.2012 | 17:14
хаххаа ,събирайте сняг ,вика :Д ще с епукна от смях
16 Батко съссладко 18.01.2012 | 11:16
А като свърши и той, какво правим? :)
15 Иван Ангелов 18.01.2012 | 11:16
Хаха, ти ме разби направо.
14 Sweet Dreams 18.01.2012 | 11:14
Ако останеш без вода, няма ли да ти е гадно и на теб?
13 Батко съссладко 18.01.2012 | 11:14
Много им станаха изцепките нещо.
12 Иван Ангелов 18.01.2012 | 11:14
Дано да са били предупредени тези хора.
11 Sweet Dreams 18.01.2012 | 11:13
Както винаги ВИК си вършат работата чудесно ...
10 sladko pate 18.01.2012 | 10:12
голямо мрънкане за тази вода голяма чудо
9 Александър Никифоров 18.01.2012 | 09:59
водеща новина, да
8 sladko pate 18.01.2012 | 09:48
ееее голям праз че нямат вода .... да взема да ревна ли
7 Александър Никифоров 18.01.2012 | 09:40
ще се оправят, бе, те са на работа
6 zlobna kobra 18.01.2012 | 09:24
няма да преритат
5 Елемаг Електриков 18.01.2012 | 09:23
е, ще е амо за ден
4 Никита Йорданов 18.01.2012 | 09:22
те там са си свикнали с режим на водата......нищо няма да им стане
3 zlobna kobra 18.01.2012 | 09:04
ееее то сега има сняг ... застанете под някой капчук и ще сте си ок
2 Елемаг Електриков 18.01.2012 | 09:02
ами събирайте сняГ:)))
1 Шампиона С 18.01.2012 | 08:30
тия у горна баня си имат минерална вода, не им трябва изворна

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.