Студено време в цялата страна

Термометрите отчитат ниски температури, падат слани

по статията работи: Филипа Тодева | 11.04.2012 | 07:50

Националният институт по метеорология и хидрология към БАН обяви жълт код за цялата страна. Очакват се минимални температури до минус 2 градуса и слани.

Времето ще бъде предимно слънчево. Над Западна България около и след обяд ще се появи разкъсана средна и висока облачност. Ще духа слаб изток-югоизточен вятър. Максимални температури между 14 и 19°, в София около 16°.

Атмосферното налягане в сутрешните часове е малко по-ниско от средното за април и през деня ще се понижава.

Над планините ще бъде предимно слънчево. Около и след обяд над масивите в западната част от страната облачността, средна и висока, ще започне да се увеличава. Ще духа слаб до умерен югозападен вятър. Очаквана максимална температура на височина 1200 метра около 8°, на 2000 метра – около 0°.

Над Черноморието ще бъде слънчево със слаб вятър от изток-югоизток. Максимални температури между 10 и 13°. Температурата на морската вода е 9-10°. Вълнението на морето ще бъде около 1 бал.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


19 empty world 11.04.2012 | 13:45
За празниците го дават по-добре времето.
18 empty world 11.04.2012 | 13:42
нощеска беше минус 2 :)
17 empty world 11.04.2012 | 13:40
Ееее, до кога бе? Пролет дойде вече!
16 Елемаг Електриков 11.04.2012 | 11:06
не смятам, че е студено
15 zlobna kobra 11.04.2012 | 10:38
и при мен е така
14 zlobna kobra 11.04.2012 | 10:38
искам вече да е топло писна ми вече от студеното време
13 Елемаг Електриков 11.04.2012 | 10:07
пролвет е , не лято
12 gergana topalova 11.04.2012 | 09:49
Наистина е студено- пече слънце, ама лъже.
11 golemiqt korem 11.04.2012 | 09:44
студено е само сутринта , после ще си става топло :)
10 zvercheto zvqr 11.04.2012 | 09:35
стига сте лъгали , изгрява слънце дори :)
9 loshoto momche 11.04.2012 | 09:19
На всички ни е писнало , но няма как ...
8 Margо Filipova 11.04.2012 | 09:09
писна ми вече от тоа студ!
7 filip hristov 11.04.2012 | 09:08
вече зимата си тръгва :)
6 pateshki ustni 11.04.2012 | 09:02
дават го доста топло тези дни :)
5 Тodor Todorov 11.04.2012 | 08:56
глупости , дори вече започва да се оправя ...
4 Georgi Hristov 11.04.2012 | 08:42
Супер си е времето!
3 Todor Stamatov 11.04.2012 | 08:21
мани, едва ми запали колата, смятай какъв студ :))))
2 Анита Кралева 11.04.2012 | 08:18
Добре, че пекна малко слънце днес, че направо си е зимно!
1 Todor Stamatov 11.04.2012 | 08:13
Оффф, още студ. Дано е за последно тая година.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.