Температурите остават високи

32 градуса в страната, около 28 – в София

по статията работи: Десислава Маданска | 30.04.2013 | 07:10
Температурите остават високи
iNews/Радила Радилова

Температурите остават по-високи от обичайните за сезона, като в страната максималните ще са между 27 и 32 градуса. В София термометрите ще са между 27 и 28 градуса, съобщиха от Националния институт по метеорология и хидрология към БАН.

По Черноморието ще е около 27 градуса, ще духа слаб вятър.

В планините ще е слънчево, като постепенно ще се образува купесто-дъждовна облачност. Не е изключено да превали за кратко.

Атмосферното налягане остава по-високо от средното за сезона.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


15 wild child 30.04.2013 | 20:16
Малко ми е тъпо че така и не я усетихме пролетта, а изведнъж дойдоха жегите
14 Kalina Boqnova 30.04.2013 | 12:16
а така, това да се чува, а не за ледникови периоди.
13 emanoil momchev 30.04.2013 | 11:11
Хубаво и приятно време се очертава, но ми се струва че температурите ще са доста високи от нормалните за месеца.
12 ваня иванова 30.04.2013 | 10:49
В това време обаче лесно може да се настине.
11 ваня иванова 30.04.2013 | 10:46
Аз се радвам на хубавото време. И през почивните дни да е топличко.
10 кученцето пиджи 30.04.2013 | 10:00
32 градуса в страната, около 28 – в София - днес явно пак ще има определени температурни рекорди, които няма начин да не се отразят положително върху нашия тен на кожата :)
9 Георги Георгиев 30.04.2013 | 09:59
Времето е страхотно,наистина дойде лятото безвреме, пропусна пролетта,но доста се бяхме настудували.
8 pateshki ustni 30.04.2013 | 09:57
хахаххах и аз съм от тях
7 Вяра Петрова 30.04.2013 | 09:41
жадни за бира хаха :Р
6 dancho danchev 30.04.2013 | 09:32
Все още сме жадни за слънце, но скоро и жегите ще започнат да ни омръзват.
5 Ralica Hristova 30.04.2013 | 09:32
времето е толкова горещо,че може да се сравнява с лято, но да не се оплакваме, миналата седмица ревяхме,че е студено :)
4 apetitna parjola 30.04.2013 | 09:27
оле страшна жега е , но много по-добре от колкото тези студове до скоро
3 Janeta Ivanova 30.04.2013 | 09:22
Времето навън може да ни радва с тези рекордно високи за сезона летни температури, изобщо нямаме повод да се оплакваме и остава да се надяваме да не ни завали.
2 Даная Михайлова 30.04.2013 | 09:07
Много съм доволна , че времето е толкова хубаво .
1 Старата Госпожа 30.04.2013 | 08:59
Няма лошо - нека влиза лятото вече, крайно време беше това да се случи! Пуснал съм се за пръв път тази година с риза с къси ръкави, да усетя и аз, че е топло и, че е лято :)

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.