Улиците в София са почистени

След снеговалежа в страната тази нощ

по статията работи: Елена Коцева | 23.02.2011 | 08:20

Фирмите, ангажирани със снегопочистването, са обработили всички  платна на улиците, по които се движи градския транспорт.
Обработени са и стръмни и опасни участъци.

Работата на екипите продължава и в момента, съобщиха от Столичната община.

Градският транспорт се движи по график, съобщава БТА. Затруднения поради навявания на сняг по пътното платно е имало по пътя към селата Курило и Балша.

От общината напомнят, че задължение на етажната собственост и  управителите на търговски обекти е да почистят прилежащи към  сградите им площи, а шофьорите трябва да излизат на пътя с  автомобили, подготвени за зимните условия.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.