Центърът на София без топла вода

Топлоподаването е спряно между бул. "Стамболийски", бул. "Витоша", ул. "Солунска" и бул. "Христо Ботев

по статията работи: Кремена Бедерева | 27.09.2011 | 09:40

Поради авария на магистрален топлопровод ще бъде спряно топлоподаването към централната градска част на София между бул. "Стамболийски", бул. "Витоша", ул. "Солунска" и бул. "Христо Ботев.

Съобщението е на пресслужбата на "Топлофикация" ЕАД.

От дружеството уверяват, че е създадена необходимата организация и ще се работи до възстановяване на топлоподаването.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.