Аварията, оставила Шумен без вода, все още не е овладяван, съобщават от ВиК-Шумен.
Водоподаването беше прекъснато около обяд и се очакваше проблемът да бъде разрешен за няколко часа.
И в момента обаче водата не е пусната.
Очаква се това да се случи към 22 часа, казват от дружеството.
Причината за спиране на водата е авария на водопровод на помпена станция "1300 години България".