Дни на приказките в Сливен

В регионалната библиотека ще се четат приказки на Ран Босилек

по статията работи: Гергана Златкова | 11.03.2013 | 19:17

Дни на приказките започнаха днес в регионалната библиотека "Сава Доброплодни" в Сливен, съобщиха от културната институция.

Инициативата "Във вълшебния свят на приказките" ще се състои за четиринадесета поредна година.

В продължение на седмица ученици от сливенските училища ще се срещнат с любими герои от творбите на Ран Босилек.

На сцената на "Малък приказен театър" ще оживеят героите от "Патиланско царство" и "Косе Босе".


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


4 Тodor Todorov 12.03.2013 | 11:51
браво.хубаво е да си помним приказките и българските истории създадени от велики автори
3 Катерина Мушкова 11.03.2013 | 19:48
Много е хубаво , че се четат приказки . Надявам се повече хора да посетят библиотеката .
2 p kehaiova 11.03.2013 | 19:33
Това ще бъде интересно.
1 Жанин Пенчева 11.03.2013 | 19:21
Това е страхотно . Дано повече хора да посетят библиотеката .

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.