Горящо сметище обгази Благоевград

При пожара изгоряха и 100 дка треви и храсти, както и лозя

по статията работи: iNews.bg | 01.08.2016 | 09:36

Благоевград бе обгазен рано тази сутрин от продължаващия пожар на сметището в село Бучино. Гъст дим и миризма на токсични отпадъци обви кварталите Грамада и Струмско. Задушливата миризма се усети и в района на жп и автогарата. Към 7.00 часа село Българчево не се виждаше от дима, предаде БГНЕС.

Пожарът избухна между селата Бучино и Българчево. Изгоряха над 100 дка сухи треви и храсти, отделни дървета и 10 дка лозя. Към 5.00 часа тази сутрин на мястото са дошли пожарникари от Благоевград, тъй като сметището, откъдето е започнал пожарът, продължава да пуши. 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.