Протестиращите се разотиват

Пред НДК има под 100 недоволни

по статията работи: Христина Рафаилова | 12.05.2013 | 23:53

Протестиращите пред НДК, настояващи за касиране на вотa, са разотиват. Според агенция "Фокус" демонстриращите вече са под 100 души.

Лозунгите на част от присъстващите са смъкнати.

Пред Националния дворец на културата гори огън, запален от протестиращите. До него се развява голямо българско знаме.

Полицейското присъствие в района продължава да бъде засилена. Демонстриращите са обградени от жандармерия.

По-рано демонстриращите се опитаха да преминат огражданията и влязоха в стълкновение с полицията. Те замерваха с яйца и домати служителите на реда. 

 


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 работната пчела 13.05.2013 | 10:01
И що протестират?!

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.