80% от българите живеят в лишения, 41% са в риск от бедност, а 35% - мизерстват. Иначе броят на бедните намалява, но народът ни не става по-богат, отчита КНСБ
Не трябва да ни изненадва, ако в бъдеще заплаха за България станат икономически мигранти от Турция, коментира Георги Димов, бивш генерален консул в съседите