Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
3 Ludcho Ludchov 09.04.2012 | 11:26
Не е нормално в един европейски град било то София или някой друг да има глутници кучета разхождащи се по улицата. Аз лично съм за прибирането на въпросните и решаването на проблема по един или по друг начин. Значи коленето на животни в свинефермите всекидневно не е престъпление, а да убиеш улично куче е вече престъпление. Чудесна логика имат нашите управляващи.
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
2 Петър Петров 04.04.2012 | 11:40
Госпожа Фандъкова ни омая с предстоящи предложения и решения за пореден път.Единот изходите бил "чипирането" Тя като собственик на домашен любимец, би ли отговорила колко струва поставянето на чип и как се осъществява по-следващия контрол! Бях свидетел и участник вкачеството ми на собственик на маркирано куче проведено от община Красно село на поляната за разходка в жк Хиподрума. Проверяващите вместо да проверят дали животните са с чип сканираха бар кода от паспорта на животните! При положение, че аз имам още един стикер какво ми пречи да го дам на друг?
Трябва да сте влезли, за да извършите това действие.
Не можете да гласувате повторно.
1 лилия пенкова 03.04.2012 | 10:03
... "За мен агресивни са хората, които пречат на кучетата да се движат нормално"... Не може да има безстопанствени кучета, агресивни или не... колкото и "нормално" да изглеждаме... ние или те....