Мъж откраднал автомобил, за да отиде на кръчма. Той е открит и задържан в РУП-Крумовград, съобщиха от областната дирекция на МВР в Кърджали.
Навръх Коледа 38-годишният А.М. задигнал автомобил от общинския пазар в града. Ключовете на колата били на таблото, а собственикът в близко кафене. Мъжът забелязал ключовете на таблото и решил да се придвижи с чуждата кола до кръчмата в село Едрино.
След подадения сигнал и организираните издирвателни действия автомобилът бил намерен катастрофирал и изоставен в района на село Едрино.
Извършителят бил открит в дома си и задържан. Образувано е досъдебно производство, съобщи "Стандарт”.