Киновалентинки за влюбените

Вход свободен в кино „Одеон“ за прожекция на 9 късометражни филма на 14 февруари

по статията работи: Олга Андреева | 09.02.2012 | 08:02

Филми от 7-ия световен фестивал на анимацията, провел се миналата година във Варна, ще бъдат излъчени в кино "Одеон" специално за Деня на влюбените.

Традиционната за киното инициатива, която е с вход свободен и е предложение за оригинален подарък към влюбените, се организира съвместно със Сдружение "Световен фестивал на анимационния филм – Варна” и ASIFA България.

От 19:00 часа на 14 февруари ще бъдат излъчени късометражните филми:

"Вчерашният дъжд" – Русия, 2009, реж. Валентин Олшванг, 15 мин.

"Любовна афера" – Швейцария, 2009, реж. Мая Гериг, 5 мин. 20”

"Мераклия" – САЩ, 2009, реж. Бил Плимптън, 4’ 30”

"Зелената върба" – Тайван, 2010, реж. Жолен (Шан Чънг-Лун)10’ 40”

"Брегово предупреждение" – Русия, реж. Александра Шадрина, 7’ 45”

"Laterarius" – Швейцария, 2010, реж. Марина Росет, 4 мин.

"Дарът на вълшебниците" - Япония, 2010, Тошикацу Ишии - 12’ 48”

"Камъни" – Словакия, 2011, 20 мин.

"Хромони" – България, 2011, реж. Райна Атанасова, Ина Николова, 3’35”


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


25 encheto bb 09.02.2012 | 15:48
Така е, но ще бъде голяма тъпканица, сигурна съм!
24 encheto bb 09.02.2012 | 15:38
Кой знае каква лудница ще е, по-добре да отива в друг ден и да си платя.
23 hristina dobreva 09.02.2012 | 13:24
аман от тоя Купидон!
22 Mer Zlatkova 09.02.2012 | 11:38
Одеон с поредната страхотна идея.
21 Mer Zlatkova 09.02.2012 | 11:37
Сто процента, ако си фен на анимацията :)
20 Nevena Radulova 09.02.2012 | 10:47
това покана ли беше?
19 gnila qbalka 09.02.2012 | 10:38
Страхотно...ще е много интересно и ще е някакво разнообразие :)
18 radoslav kolev 09.02.2012 | 10:07
Супер...искам и аз да отида :)
17 Slunceto Gree 09.02.2012 | 09:58
Който не е измислил къде да заведе половинката си за празника във Варна вече има идея :)
16 Simo Ludiq 09.02.2012 | 09:56
Много свежа идея!
15 Нюрбургринг Нордшлайфе 09.02.2012 | 09:54
Да, представете се на измръзнали :).
14 черното влечуго 09.02.2012 | 09:54
Аз и ти примерно.
13 Батко съссладко 09.02.2012 | 09:54
Нека ни е зле :).
12 Нюрбургринг Нордшлайфе 09.02.2012 | 09:53
Хайде да ги пробваме :).
11 черното влечуго 09.02.2012 | 09:53
Ще ги посетим :).
10 Батко съссладко 09.02.2012 | 09:52
Сигурно ще бъдат много готини филмчетата :).
9 Koko Taysana 09.02.2012 | 09:49
Интересно :) Има и БГ участие!
8 Рени Чен 09.02.2012 | 09:48
В Пирогов дават безплатни след измръзване, не бойте се...
7 Рени Чен 09.02.2012 | 09:24
Анимацийки браво, че и една българска! :)
6 desislawa pawlewa 09.02.2012 | 09:24
софиянци пак намазахте
5 Nevena Radulova 09.02.2012 | 09:13
:)))) вярно. доброто старо време. те вече нямат ли си други места за натискане?
4 Atanas Hristov 09.02.2012 | 09:00
Тинейджърите за да се натискат в киното :)
3 Nevena Radulova 09.02.2012 | 08:45
и след това си търсиш стая :))))
2 Nevena Radulova 09.02.2012 | 08:42
на 14-ти не знам кой ще ходи на кино.
1 Коко Илиев 09.02.2012 | 08:36
Чудесна инициатива - отбиваш през Одеон за филм, а след това на романтична разходка из центъра на снежна София ;) Ако температурите го позволяват...

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.