Radiohead с нов албум

Това ще бъде албум номер 9 за бандата

по статията работи: Пламена Вълчева | 14.07.2014 | 20:40
Повече за:

Британската група Radiohead ще издава нов албум. През септември 2014 година бандата започва репетиции и за записването на нови парчета. Това е заявил китаристът Джони Грийнуд, предава The Independent.

"Смятаме да започнем през септември. Ще свирим, репетираме, записваме и ще видим как ще звучи" - казва Грийнуд в интервю за радиопрограмата BBC 6Music.

В момента музикантите работят по самостоятелни проекти, след като приключиха световното си турне. На него те промотираха албума си "The King Of Limbs", издаден през 2011 година. Новият албум ще бъде девети за Radiohead.

Тази година музикантите два пъти обещаваха да започнат записите на нов материал - през февруари това каза бас китаристът Колин Грийнуд, а през април брат му Джони.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


1 Мис Пиги 14.07.2014 | 20:42
Дано албумът да има успех и феновете да останат много доволни от него

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.