U2 обявиха ново турне

То ще премине през Северна Америка през лятото, а през септември ще стигне в Европа

по статията работи: Беатрис Николoва | 04.12.2014 | 09:30

U2 ще започнат ново турне във Ванкувър през май 2015 г., съобщи АР. Турнето "iNNOCENCE + eXPERIENCE" на групата ще е в 19 града, като ще пеят предимно в закрити зали, след като вече 10 години изнасят концерти на стадиони.

То ще премине през Северна Америка през лятото, а през септември ще стигне в Европа. Продажбите на билетите започват в понеделник (08.12). Рок бандата се надява до пролетта Боно напълно да се възстанови. Той пострада при инцидент с велосипед в Ню Йорк миналия месец и на концерт на "Times Square " в Ню Йорк тази седмица го заместиха Брус Спрингстийн и Крис Мартин.
 

Във всеки град, който е в програмата, групата ще изнесе по два концерта. В Ню Йорк, Лос Анджелис и Лондон концертите ще са по четири .


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.