Анн Джи пак разби конкуренцията

Певицата с поредно отличие във фитнеса

по статията работи: Надежда Стоянова | 31.03.2014 | 16:20
Анн Джи пак разби конкуренцията
Facebook / Анн-Джи

R'n'B певицата Анн Джи вече от години се развива не само на музикалната сцена, а и в областта на фитнеса. Вече може да се похвали с колекция от награди, а тези дни прибави още една към останалите.

Хубавицата взе приз за цялостен принос към фитнеса в България. Това стана по време на най-големия международен фитнес фестивал на Балканите We Love Aerobics. Той беше организиран за втора поредна година у нас и в него се включиха топ инструктори от цял свят, а Анн Джи беше специален гост.

Блондинката беше отличена за талант и принос в развитието на бодибилдинга у нас. Сред многобройните й награди досега има такава за национална шампионка по фитнес, 2 бронзови медала на световно първенство.


Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


10 Марго Хворева 01.04.2014 | 09:55
В последно време ставаме все по-добри в този спорт, така че много се радвам за успехите на Анн Джи, определено е по-подходящо за жени от бодибилдинга.
9 Masha Orso 01.04.2014 | 08:01
С такова тяло как няма да разбие, а и както е казвал личния й ментор Скалата, тя просто има добър ген за това, като прибавим амбиция и дисциплина.
8 Vili Asenova 31.03.2014 | 18:58
Следвам я във фейсбук и наистина има страхотно тяло, така че не се изненадвам, че печели такива престижни титли.
7 Katy Russeva 31.03.2014 | 18:48
Който си го може, си го може! Общо взето Анн ДЖи добре се преориентира от музиката към фитнеса, тъй като продължава да печели титла след титла.
6 Ceca V 31.03.2014 | 18:30
Браво! Да й честита наградана, Анн Джи определено успя да извае страхотно тяло пред последните години и това си личи. Двете с Биляна Петринска са винаги на челните позиции в такива надпревари.
5 mitko velev 31.03.2014 | 18:29
Браво на нея, голяма работа е.
4 Mary Alice 31.03.2014 | 16:44
По-добре направи Анн Джи като спря с певческата си кариера и се посвети на фитнеса. Това е нейното призвание.
3 Митридат Египетски 31.03.2014 | 16:30
тя е готина пичка таа
2 Rosi Marinova 31.03.2014 | 16:30
Тази ужасница си е намерила друго поле за изява.
1 Батко съссладко 31.03.2014 | 16:29
Българската "Лейди Гага" продължава да се вихри с пълна сила :). Доста по-популярна може да стане, от това което е сега в момента.

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.