Гордата госпожа Кобра

Андреа винаги посреща своя шампион

по статията работи: Мартина Панайотова | 27.08.2013 | 10:15
Гордата госпожа Кобра
LiveSport

Преди дни България отново имаше повод за гордост, постигнат след победата на Кубрат Пулев над американеца Тони Томпсън.

Малко остава, докато Кобрата се изправи срещу най-върлия си претендент Кличко, носител на световната титла. Десетки почитатели очакваха нашенеца на летището, за да го поздравят за успеха. Там беше и любимата му Андреа.

Вижте как се представи тя в галерията на Jenite.bg.




Добави коментар
Моля, пишете на кирилица! Коментари, написани на латиница, ще бъдат изтривани.

Коментари


19 krisi shukerov 27.08.2013 | 21:58
tq ne e kobra a kovra :D
18 Elica Veleva 27.08.2013 | 18:49
Има за какво да е горда. Тя е обвързана в най-обичания в момента българин. Да внимава оттук насетне как се държи за да не го излага
17 Божидара Паскалева 27.08.2013 | 17:13
Всичко окей, ама как ще напишеш Кубрат с "О" ???!! Мале...... :(
16 bilyanka razpilyanka 27.08.2013 | 16:47
Щом се харесвам младите, нека се вземат. Андреа ми е супер дразнеща, особено пък като я видях в Денсинг старс.
15 кученцето пиджи 27.08.2013 | 15:23
Ами как няма да е горда. Тя ходи със най - добрият боксьор на света (мое мнение). И аз да бях жена и аз бих се гордял ! :)
14 human factor 27.08.2013 | 15:05
Андреа уцели джакпота с такъв мъж като Кубрат. Не съм сигурна дали той заслужава обаче такава като нея
13 Wild Rose 27.08.2013 | 14:45
Г-жа Кобра, много й отива тоя прякор! :))) Само да не засегне Кобрата, че обиждате жена му на змия.
12 mitko velev 27.08.2013 | 14:39
Тази пак изпъкна покрай Кобрата, може ли да пропусне да не се изфука!
11 Meglena Barutchieva 27.08.2013 | 12:46
аз наистина не го разбирам тоя човек какво прави с тая чалгарка.
10 Mary Bloody 27.08.2013 | 12:42
Изненадващо дълго време се задържаха заедно, поне лично за мен. Андреа ми е много куха и голяма позьорка, а Кобрата изглежда сериозен и целенасочен, ама знае ли човек.
9 viktor viktorov 27.08.2013 | 12:33
Ами ще го посреща, нали са все пак двойка, не виждам нещо за учудване.
8 Даная Михайлова 27.08.2013 | 12:32
Бе как ще си отиват ???? Кобрата е класи над тази евтина ....
7 Даная Михайлова 27.08.2013 | 12:31
Тя защо не е била с него ? Аз бих отишла да подкрепя любимия си .
6 Milen Stanchev 27.08.2013 | 11:31
Кубрат Пулев е казал ,че ако стане Световен шампион - веднага ще се ожени за Андреа :))А тя сигурно само и това чака ;))
5 L Petrova 27.08.2013 | 11:23
Уважавам ужасно много Кубрат Пулев и се дразня, че въпросната Андреа си прави PR на негов гръб.
4 Kostadin Filipov 27.08.2013 | 11:23
Как няма да е горда, та той Кубрат се представи на толкова високо ниво, че не мисля изобщо, че има от какво да се притеснява, само трябва да е горд.
3 мили ванили 27.08.2013 | 11:03
Не ми се връзват като двойка много,представям си Кобрата с някое по-сериозно момиче,но пък те си се обичат.
2 Katerina Dieva 27.08.2013 | 11:03
Според мен го прави заради медийното внимание. Как така веднъж не отиде на негов мач, повечето половинки го правят.
1 Krist Novoselic 27.08.2013 | 10:32
Много си утиват Кобрат и Андреа . Кобрата наскоро каза, че ако победи Кличко, ще се ожени за Андреа :))

ТВ програма

Кино

Какво е общото между цигарите и мазнините по корема Анализът им показва, че започването на пушенето и пушенето през целия живот е свързано с увеличаване на коремните мазнини.